top of page
IMG_0387.JPG

Рапсоукладчик (агрегат для укладання ріпаку, рапсу)

Вперше на українському ринку! Спеціальна нова технологія зі збирання ріпаку!

Рапсоукладчик

Відомо що Ріпак - це сільськогосподарська культура одна з найвибагливіших до ґрунтів і попередників, є дешевою сировиною для виготовлення рослинної олії та високоякісним кормом для худоби.

 

Розроблено нову більш ефективну технологію зі збирання цієї культури, яка дозволить оптимізувати процес і скоротити час і витрати.

 

За допомогою рапсоукладача можна проводити обробку поля «штовханням» у зручний для Вас час між закінченням цвітіння та зміною кольору на 5% (тобто у проміжок часу від 10 днів до 2 тижнів). Коли рапсоукладальник «штовхає» канолу, стебла не ламаються, а перегинаються, рослини переплітаються між собою, що захищає від втрати стручків і обсипання, даючи вам можливість зрізати канолу прямо, що призводить до більш високих урожаїв і утворює «килим» з рослин з повітряною подушкою унизу. Рослина залишається живою до того, як проводиться збирання комбайном, що дозволяє верхнім стручкам дозріти повністю без залишку зелених зерен за рахунок чого підвищується сортність. Рослини знаходяться на корені і при сильному вітрі ріпак не зазнає значного пошкодження. При ширині від 7 м до 13 м, наш рапсоукладач сконструйований так, що відповідає ширині жниварки комбайна, агрегат легко переміщати на візку для перевезення жниварок і також він може закріплюватися на жниварці за допомогою монтажних кронштейнів та деяких модифікацій у системі гідравліки. Добре продумана система гідравлічних роздільників створює прохід завширшки до 1.5 м для коліс трактора під час «штовхання», запобігаючи втратам урожаю під колесами, і дозволяючи розвивати швидкість до 10 - 16 км на годину за нормальних умов експлуатації. Бічні роздільники відставляють за собою розчищені колії, таким чином запобігаючи осипанню зерен під час роботи комбайнової жниварки, вони включають колісні копіри для підтримки пристрою на потрібній висоті. Усі роздільники пов'язані між собою гідравлічними шлангами для підтримки потрібного рівня висоти. Є також допоміжний пристрій балансування ваги між колісними копірами пристрою та трактором на поворотах. Воно покращує керування та запобігає буксуванню коліс на поворотах або полях неправильної форми.

 

Також ми пропонуємо можливість виготовити такий агрегат для укладання ріпаку під Ваші індивідуальні вимоги та розміри.

Якщо Ви зацікавлені, пишіть або дзвоніть нам і ми обговоримо деталі, терміни та умови пропозиції.

Фото та відео в роботі

bottom of page