top of page
IMG-35.5.jpg

Візок для перевезення жниварки “ВУ 6-10”

для збирання соняшника, безпосередньо самим комбайном, обладнаним причіпним пристроєм і додатковим гідроприводом для підйому жниварки в транспортне положення з передньою віссю копіюючи дорожне полотно.

  • Візок  “ВУ 6-10” для перевезення жниварок зернових і кукурудзяних

візок має восьми метрову центральну балку (розміром 200 * 200 мм) на якій розміщені чотири ложементи для фіксації і переміщення жниварки в транспортне положення, підйом і опускання жниварки на візку здійснюється ручним гідронасосом за допомогою двох гідроциліндрів, що дуже зручно.

Візок має два мости, передній плаваючий, що забезпечує постійне щеплення чотирьох коліс з дорожнім покриттям, шини імпортні 10/75 * 15,3 з навантаженням на шини в 7.2т. Даний візок розроблений спеціально для соняшникових жниварок з довгими ліфтерами на якому при транспортуванні жниварка не виходитиме за габарит візка. Обладнаний світловими приладами для руху по дорогах загального призначення. Навантаження на візок - до 6т.

  • Візок “ПС-900” для перевезення зернових і кукурудзяних жниварок

візок з ручним регулюванням кута нахилу ложимента, ручним переміщенням бруса і опор. Обладнаний двома мостами, шини імпортні 10/75 * 15,3. з навантаженням на шини в 7.2т. Світлові прилади для руху по дорогах загального призначення. Навантаження на візок - до 4т.

Фото

bottom of page